Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Wojewódzki Konkurs wiedzy historycznej „Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku”

Wydarzeniem wpisującym się w obchody Roku Ofiar Tragedii Górnośląskiej jest wojewódzki konkurs wiedzy historycznej „Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku” skierowany do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego.

Do przeprowadzenia konkursu, którego organizatorem jest Województwo Śląskie
zaangażowane zostały Regionalne Ośrodki Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej, Częstochowie, Katowicach i Rybniku. Za założenie i obsługę strony internetowej konkursu odpowiada Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku - Białej.

Regulamin konkursu, literatura konkursu oraz możliwość zgłoszenia szkoły i uczniów do konkursu udostępniona jest na stronie https://sites.google.com/a/wombb.edu.pl/tragedia-gornoslaska/home>>

oraz w dołączonych załącznikach.

Regulamin konkursu>>
Karta uczestnika>>